MENU
SHOWROOM

 WARSZAWA, UL.BAGATELA 10/26

KLATKA C

     WTOREK 14 - 19 , SOBOTA 12 - 16

Dostawa 0 zł. do zakupów powyżej 500 zł.

 

 

 

Jak dbać o biżuterię

 

Biżuteria jest produktem delikatnym, wymaga odpowiedniego użytkowania. Przechowywanie biżuterii w oryginalnym opakowaniu chroni ją przed światłem i wilgocią której nie lubi. Jest produktem podatnym na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i zdarzenia losowe. Należy pamiętać o uważnym obchodzeniu się z nią.

Biżuterię należy zdejmować przed snem i do kąpieli, do prac domowych oraz podczas uprawiania sportu i sytuacji w których może być narażona na uszkodzenia mechaniczne.

Należy pilnować aby nie miała kontaktu z chemikaliami. W kontakcie z chemikaliami /kosmetyki, perfumy, środki czyszczące, wybielające/, może zmieniać swoja barwę i stać się bardziej podatna na uszkodzenia mechaniczne.

Biżuteria pozłacana została pokryta warstwą 24 karatowego złota. Biżuteria w kolorze grafitowym została poddana procesowi oksydowania. Pozłocenie oraz efekt oksydowania z czasem bedą się ścierać jest to proces naturalny dla tego typu biżuterii.

 

 BIŻUTERIA RĘCZNIE ROBIONA

Wszystkie elementy biżuterii są obrabiane i wykańczane ręcznie, dzięki temu  każdy egzemplarz jest wyjątkowy i niepowtarzalny. W biżuterii ANNA SAMKOW  występują nieznaczne różnice i nieregularności pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami wynikające z ręcznego procesu tworzenia. Jeśli masz pytania dotyczące przechowywania i dbania o biżuterię 

zapraszam do kontaktu kontakt@annasamkow.com

Facebook